Transport materiału biologicznego do laboratorium – szybki, niezawodny i przede wszystkim tani. Transport leków z apteki na oddziały (Unit Dose) – bezpieczny, wydajny i bez pomyłek. Do tego chcemy zachęcać Dyrektorów szpitali i pracowników odpowiedzialnych za infrastrukturę techniczną szpitala.

Jesteśmy grupą inżynierów na co dzień zajmujących się zagadnieniami transportu materiału biologicznego i leków w szpitalach. Strona pocztapneumatyczna.org powstała, gdyż jesteśmy przekonani do korzyści z wdrożenia poczty pneumatycznej w polskich szpitalach. Korzyści te są obecne na wielu obszarach, począwszy od oszczędności finansowych, poprzez zwiększenie skuteczności leczenia, bezpieczeństwa transportu i personelu oraz lepszą organizację pracy. Nie wskazujemy na żadnego określonego dostawcę sprzętu, gdyż chcemy się skoncentrować na promowaniu idei poczty pneumatycznej jako takiej. Wszystkie umieszczone na stronie informacje są zgodne z naszą najlepszą wiedzą i dostępnymi informacjami technicznymi.

Jeśli nie znalazłeś szukanej informacji lub chcesz dowiedzieć się więcej na interesujący cię temat lub bliżej poznać produkt oferowany na rynku szpitalnej poczty pneumatycznej – zapytaj mailowo. Chętnie podzielimy się z Tobą swoim doświadczeniem.

Jeśli chcesz nas wspierać w naszych działaniach, masz ciekawy pomysł na popularyzację idei transportu pneumatycznego w szpitalach, chcesz opublikować swój własny materiał, uzupełnić lub skorygować nasze artykuły i zaprezentowane informacje również napisz do nas: info@pocztapneumatyczna.org

 

Dziękujemy za zainteresowanie i wszelkie sugestie.